2010 ÖSYS YERLEŞTİRME SONUÇLARI
No
ADI-SOYADI
YERLEŞTİRİLDİĞİ
ÜNİVERSİTE
FAKÜLTE
PROGRAM












 
 
 
 
 
 
1
 
 
 
 
 
 
Özlem Türkyılmaz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tercih Yapmadı.
2
Birkan Topcu
 MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
 ATATÜRK EĞİTİM FAKÜLTESİ
 FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ
3
Ümit Sarı
 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
 VETERİNER FAKÜLTESİ
 
4
Alper Tunga Arslan
 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
 BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
5
Kader Kerem Önsay
 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)
 EĞİTİM FAKÜLTESİ
 İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
6
Samet Şenel
 MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
 ATATÜRK EĞİTİM FAKÜLTESİ
 FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
7
Aysun Çorapçı
 KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)
 FATİH EĞİTİM FAKÜLTESİ
 İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
8
Murat Şaşmaz
 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
 EĞİTİM FAKÜLTESİ
 ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
9
Hüseyin Hanbaba
 KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
 KOCAELİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU
 HEMŞİRELİK
10
Caner Şentürken
 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
 EĞİTİM FAKÜLTESİ
 İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)
11
Özer Kocabıyık
 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
 EĞİTİM FAKÜLTESİ
 İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)
12
Furkan Burhan
 
 
YERLEŞEMEDİ
13
Serhat Demir
 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)
 TIP FAKÜLTESİ
 
14
Burak Kurtay
 BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
 NECATİBEY EĞİTİM FAKÜLTESİ
 İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
15
Yelda Güçlüer
 AKSARAY ÜNİVERSİTESİ
 EĞİTİM FAKÜLTESİ
 İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
16
Edebali Erdoğan
 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
 İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
 
17
Sait Çınar
 GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ (TOKAT)
 MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
 BİYOMÜHENDİSLİK
18
Alican Girgin
 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)
 KAZIM KARABEKİR EĞİTİM FAKÜLTESİ
 İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
19
Utku Karaağaç
 İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ
 MÜHENDİSLİK VE TASARIM FAKÜLTESİ
 ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
20
Ebubekir Türk
 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (SİVAS)
 EĞİTİM FAKÜLTESİ
 MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
21
Özge Pak
 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
 EĞİTİM FAKÜLTESİ
 İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
22
Kağan Adalı
 SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
 ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
23
Abdullah Taç
 
 
 YERLEŞEMEDİ
24
Osman Gültekin
 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
 EĞİTİM FAKÜLTESİ
 FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ
25
M. Said Çamkerten
 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
 BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
26
Kübra Bakan
 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
 EĞİTİM FAKÜLTESİ
 FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
27
Ömer Faruk Okyay
 ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
 EĞİTİM FAKÜLTESİ
 İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
28
Tuğba Toplar
 KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
 HUKUK FAKÜLTESİ
 
29
Samet Düzgün
 
 
 YERLEŞEMEDİ
30
Ömer Kenek
 
 
 YERLEŞEMEDİ
31
Veysel Okumuş
 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
 EĞİTİM FAKÜLTESİ
 SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
32
Osman Aytekin
 
 
 YERLEŞEMEDİ
33
Kaan Erat
 BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
 EKONOMİ (TAM BURSLU)
34
Sadullah Can Çavlan
 
 
 YERLEŞEMEDİ
35
S. Mert Başfidan
 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
 İKTİSAT FAKÜLTESİ
 MALİYE
36
Emine Yazıcı
 İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ
 TİCARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
 ULUSLARARASI TİCARET (TAM BURSLU)
37
Ömer Arıöz
 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
 EĞİTİM FAKÜLTESİ
 SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
38
Enes Ersöz
 
 
 YERLEŞEMEDİ
39
Ahmet Çavdar
 ANKARA ÜNİVERSİTESİ
 HUKUK FAKÜLTESİ
 
40
Betül Ünal
 BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
 NECATİBEY EĞİTİM FAKÜLTESİ
 OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
41
Nurşah Hizal
 IŞIK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
 FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ
 İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ (TAM BURSLU)
42
Rana Salgar
 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
 HUKUK FAKÜLTESİ (İÖ)
 
43
Elif Yiğit
 MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
 ATATÜRK EĞİTİM FAKÜLTESİ
 OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
44
Merve Yaşlık
 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
 EĞİTİM FAKÜLTESİ
 REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
45
Berk Arabacıoğlu
 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
 HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİ
 SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
46
Sümeyra Avcı
 ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
 EĞİTİM FAKÜLTESİ
 OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
47
Kezban Keleş
 GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
 GAZİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
 REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
48
İlker Lap
 
 
 YERLEŞEMEDİ
49
Bayram Çibik
 FATİH ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
 EĞİTİM FAKÜLTESİ
 İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ (TAM BURSLU)
50
Merve Aksoy
 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
 HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİ
 İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
51
Duygu Yıldız
 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
 BUCA EĞİTİM FAKÜLTESİ
 İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
 
 
 
 
YERLEŞEN   ÖĞRENCİ SAYISI           : 42
YERLEŞMEYEN ÖĞRENCİ SAYISI   : 9
YERLEŞME BAŞARI YÜZDESİ          : %82,35
Reklam
 
Takvim
 

 
Önemli Linkler
 

::TC Kimlik No
::Vergi Kimlik No
::SSK Hizmet Dökümü
::İnternet Vergi Dairesi
::Motorlu Taşıtlar Vergisi
::Telefon Rehberi
::ÖSYM Sınav Sonuçları
::KPSS Sonuçları
::KPDS Sonuçları
::Diğer Sınav Sonuçları
::ÖSYM Sınav Takvimi
::Milli Eğitim Bakanlığı
::Üniversiteler
::Sağlık Bakanlığı
::Emekli Sandığı
::Ssk
::Adalet Bakanlığı
::Emniyet Genel Müdürlüğü
::Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
::Bakanlıklar
::Valilikler
::Belediyeler
::Kaymakamlıklar
::Silahlı Kuvvetler
::Sivil Toplum
::Elçilik - Konsolosluklar
::Avrupa Birliği
::K.K.T.C.
::Turizm
::Son Depremler

 
Bugün 13 ziyaretçi (49 klik) kişi burdaydı!
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=